Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL-EINAR BORGSTRÖM (1914-1981), skulptur, brons, sittande flicka, monogramsignerad ceb, 1900-tal, på svart sockel av trä, totalhöjd ca 14 cm
752183
2020-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här