Carl-einar Borgström skulptur

Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur
Carl-einar Borgström skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL-EINAR BORGSTRÖM (1914-1981), skulptur, brons, sittande flicka, monogramsignerad ceb, 1900-tal, på svart sockel av trä, totalhöjd ca 14 cm

752183

2020-04-04