Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, alabaster, 1900-talets andra hälft, i form av schackpjäs (häst), etikettmärkt NK, höjd inkl. skärm ca 80 cm
Mindre nagg, slitage
752184
2020-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här