Luftgevär Cadet Gamo

Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo
Luftgevär Cadet Gamo

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUFTGEVÄR, "Cadett", Gamo, Spanien, 1900-talets andra hälft, kaliber 4,5. mm, originalask medföljer, längd ca 93 cm

Fungerar vid inrskrivningstillfället, bruksslitage, rost

752199

2020-03-25