Skrivbord Davenportmodell 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD MED UPPSATS Davenportmodell, 1800-talets andra hälft, inläggningar/dekor i morisk stil, fristående, höjd ca 81 cm utan uppstats, 118 cm med uppsats, bredd 60 cm, djup 61 cm

åldersrelaterat slitage

752224

2020-03-25