Skrivbord Davenportmodell 1800-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD MED UPPSATS Davenportmodell, 1800-talets andra hälft, inläggningar/dekor i morisk stil, fristående, höjd ca 81 cm utan uppstats, 118 cm med uppsats, bredd 60 cm, djup 61 cm
åldersrelaterat slitage
752224
2020-03-25