Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DITTE & ADRIAN HEATH för France & Søn, Danmark, böjträ i ek, klädd i brunt läder, brännstämplad, lös nackkudde, sitthöjd 35/26 cm.
Bruksslitage, fläckar.
752231
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här