Ditte & Adrian Heath för France & Søn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DITTE & ADRIAN HEATH för France & Søn, Danmark, böjträ i ek, klädd i brunt läder, brännstämplad, lös nackkudde, sitthöjd 35/26 cm.

Bruksslitage, fläckar.

752231

2020-03-30