Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, funkis, 1930/40-tal, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, textilklädd sist, höjd 58 cm.
Bruksslitage, rost, senare klädsel.
752232
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här