Pall funkis

Pall funkis
Pall funkis
Pall funkis
Pall funkis
Pall funkis
Pall funkis

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PALL, funkis, 1930/40-tal, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, textilklädd sist, höjd 58 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, rost, senare klädsel.

752232

2020-03-30