Fiskbestick

Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

FISKBESTICK, 26 dlr, England, 1900-talets mitt, 12 gafflar och 12 knivar samt serveringsbestick, knivarnas längd ca 19 cm, etui

Smärre slitage

752234

2020-03-25