Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
FISKBESTICK, 26 dlr, England, 1900-talets mitt, 12 gafflar och 12 knivar samt serveringsbestick, knivarnas längd ca 19 cm, etui
Smärre slitage
752234
2020-03-25