Olaf Guldbrandsen

Olaf Guldbrandsen
Olaf Guldbrandsen
Olaf Guldbrandsen
Olaf Guldbrandsen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLAF GULBRANDSEN, olja på pannå, signerad, daterad 1913, bildmått 28x40 cm

Mindre fläckar

752238

2020-03-29