Väggskulptur Hästhuvud

Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud
Väggskulptur Hästhuvud

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKULPTUR, skulptur i form av hästhuvud, keramik, höjd ca 55, 22x38 cm

Bruksslitage, färgavfall, repor, märken

752252

2020-03-25