Akvareller Japanska

Akvareller Japanska
Akvareller Japanska
Akvareller Japanska
Akvareller Japanska
Akvareller Japanska
Akvareller Japanska

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

AKVARELLER, 2 st, japanska, 1900-tal, figurscener, bildmått 17x20 cm.

Något slitage, ej examinerade ur ramar.

752260

2020-04-03