Sigillstämplar

Sigillstämplar
Sigillstämplar
Sigillstämplar
Sigillstämplar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGILLSTÄMPLAR 9 st, 1800-1900-tal, höjd 5,5-11 cm

slitage

752264

2020-04-03