Klädskåp jugend
2020-03-29
752265
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, målat, skuren dekor av äpple, pardörrar samt två underliggande lådor, längd 108, djup 50, höjd 202 cm.
Något bruksslitage, senare målning samt senare beslag.