Klädskåp jugend
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, målat, skuren dekor av äpple, pardörrar samt två underliggande lådor, längd 108, djup 50, höjd 202 cm.
Något bruksslitage, senare målning samt senare beslag.
752265
2020-03-29