Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, målat, skuren dekor av äpple, pardörrar samt två underliggande lådor, längd 108, djup 50, höjd 202 cm.

Något bruksslitage, senare målning samt senare beslag.

752265

2020-03-29