Marion Stronski oljemålning

Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning
Marion Stronski oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARION STRONSKI (1892-1977), möjligen: Landskapsvy, otydligt signerad, olja på duk, höjd ca 50x61,5 cm

752268

2020-03-22