Gunnar Norrman torrnål 1970

Gunnar Norrman torrnål 1970
Gunnar Norrman torrnål 1970

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): torrnål, "Dagsmeja", signerad och numrerad 5/30, bildstorlek 13x22 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

752270

2020-04-03