Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
JEAN BAZAINE (1904-2001): komposition, färglitografi, signerad i trycket, bildstorlek 15x49 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
752271
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här