Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

JEAN BAZAINE (1904-2001): komposition, färglitografi, signerad i trycket, bildstorlek 15x49 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

752271

2020-04-03