Taklampa grönpatinerad smide
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, grönpatinerad smide, med dekor av kvinna och hjort i mitten, två ljusskällor, höjd ca 44, bredd ca 46 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
752278
2020-03-25