Taklampa grönpatinerad smide

Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide
Taklampa grönpatinerad smide

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, grönpatinerad smide, med dekor av kvinna och hjort i mitten, två ljusskällor, höjd ca 44, bredd ca 46 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

752278

2020-03-25