Ingmar Relling Siesta fåtöljer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGMAR RELLING, 1-par "Siesta", fåtöljer, bonad björk, röd textilklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, smärre slitage på klädsel, avslag

752292

2020-03-29