Spelbord alt. serveringsbord Tingströms
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, alt. serveringsbord, modell "Janus", 1900-talets mitt, för Tingströms, teak, utfäll samt vridbar skiva, insats under skiva, brännmärkt undertill, höjd ca 55, 78x49+49 cm
Saknar hjul, repor på skiva, ställvis blekt
752293
2020-03-29