Glasbord teak/mässingsben

Glasbord teak/mässingsben
Glasbord teak/mässingsben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASBORD, 1960/70-tal, tjock glasskiva, ben av teak samt mässing, höjd ca 46, 140x60 cm

Smärre slitage på benen, smärre repor på glasskvia

752294

2020-03-29