Mätinstrument

Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument
Mätinstrument

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄTINSTRUMENT 5 dlr, tumstockar, våg samt vinkelmått, trä samt metall, 1800-1900-tal

slitage, en tumstock skadad

752296

2020-04-03