Lerfat

Lerfat
Lerfat
Lerfat
Lerfat
Lerfat
Lerfat

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LERFAT 6 st, bland annat Engelholm, Laholm, delvis glaserade, 1800/1900-tal, diam ca 26-36 cm

slitage, nagg samt sprickor förekommer

752304

2020-04-03