Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LERFAT 6 st, bland annat Engelholm, Laholm, delvis glaserade, 1800/1900-tal, diam ca 26-36 cm
slitage, nagg samt sprickor förekommer
752304
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här