Rörstrand assietter
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, 12 st assietter, 1900-talet första del, med gulkant samt olika blommotiv bl.a. vallmo, blåklockor m.m. diameter ca 18 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Smärre slitage, repor
752305
2020-04-27