Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MALMKRONA, 1900-talets första hälft, mindre variant, stomme i mässing, 5 ljusarmar, höjd ca 29, diameter ca 35 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

752317

2020-03-29