Axel Fahlcrantz olja på pannå

Axel Fahlcrantz olja på pannå
Axel Fahlcrantz olja på pannå
Axel Fahlcrantz olja på pannå
Axel Fahlcrantz olja på pannå
Axel Fahlcrantz olja på pannå
Axel Fahlcrantz olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Månljus, olja på pannå, signerad A. Fahlcrantz, ca 39x24 cm

Mörkat, smärre repa

752319

2020-03-29