Bengt Åberg olja på duk

Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015), "Hav o Vind", signerad a tergo samt daterad -85, olja på duk, ca 46x28 cm

752349

2020-03-28