Bengt Åberg olja på duk

Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk
Bengt Åberg olja på duk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015), "Gök", signerad Bengt Åberg a tergo, daterad 84, olja på duk, ca 47x38 cm

752350

2020-03-28