Konstglas
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSTGLAS, 11 dlr, mestadels Kosta Boda, bestående av, 1 glas av Anna Örnberg, Stömbergshyttan, signerad undertill, 6 st vaser av Bertil och Ulrika Wallien, delvis dinerade, 1 större glas, osignerad, 3 glas av Erika Lagerbielke, höjd ca 5,5-28 cm
Smärre slitage, första och andrasortering
752367
2020-03-25