Konstglas

Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas
Konstglas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSTGLAS, 11 dlr, mestadels Kosta Boda, bestående av, 1 glas av Anna Örnberg, Stömbergshyttan, signerad undertill, 6 st vaser av Bertil och Ulrika Wallien, delvis dinerade, 1 större glas, osignerad, 3 glas av Erika Lagerbielke, höjd ca 5,5-28 cm

Smärre slitage, första och andrasortering

752367

2020-03-25