Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVER, 16 dlr, bestående av: 12 punschkopppar, stämplade Ceson, 1976, 1 par salt- och pepparkar, Norge, liten bricka, sked, stämplade GEWE, 1962, total vikt ca 518 g
Bruksslitage
752379
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här