Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVER, 16 dlr, bestående av: 12 punschkopppar, stämplade Ceson, 1976, 1 par salt- och pepparkar, Norge, liten bricka, sked, stämplade GEWE, 1962, total vikt ca 518 g

Bruksslitage

752379

2020-03-25