Skålfat Røros

Skålfat Røros
Skålfat Røros
Skålfat Røros
Skålfat Røros
Skålfat Røros
Skålfat Røros

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLFAT, keramik, Norge, polykromt bemålad, signerad undertill, höjd ca 8, diamater ca 41 cm

Smärre slitage

752381

2020-03-25