Bordslampor 1 par Rörstrand Ilse Claesson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, flintgods, Irma Claesson, Rörstrand, 1900-talets första hälft, höjd ca 40 cm

Ej funktionstestad, ena lampan saknar mässingsfäste och med smärre fotnagg

752382

2020-03-24