Okänd Konstnär Th Lind olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, skärgårdsmoiv, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad Th Lindh samt daterad -90, mått ca 90x67 cm

752387

2020-03-25