Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIGNE SOHLMAN, "Drakmönstret", formgiven 1876, 11 servetter, linnedamast, broderat monogram (W för Wachtmeister), ca 60x60 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Lagningar, slitage, fläckar
752405
2020-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner