Bordslampor 2 st Markslöjd AB

Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB
Bordslampor 2 st Markslöjd AB

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMOR, 1-par, Markslöjd AB, modell 1911, slutet av 1900-talet., rödbetsad bok, höjd ca 54 cm

Smärre slitage, fungerar enligt uppfigt,

752425

2020-03-25