Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMOR, 1-par, Markslöjd AB, modell 1911, slutet av 1900-talet., rödbetsad bok, höjd ca 54 cm
Smärre slitage, fungerar enligt uppfigt,
752425
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här