Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 65x82 cm
Enstaka krackelyr, utan ram
752426
2020-03-22