John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 65x82 cm

Enstaka krackelyr, utan ram

752426

2020-03-22