Martti Heiniö oljemålning

Martti Heiniö oljemålning
Martti Heiniö oljemålning
Martti Heiniö oljemålning
Martti Heiniö oljemålning
Martti Heiniö oljemålning
Martti Heiniö oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTTI HEINIÖ (1892-1976), olja på duk, motiv med stuga vid sjö, signerad och daterad 1925

Masonitbakstycke

752440

2020-03-22