Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, betsad furu, med klaff, bakomvarande lådor, beslag i mässing, höjd ca 109, 72x45 cm
Renoverat, kompletterat, slitage, sprickor, senare beslag, nyckel saknas
752493
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här