LENNART ROUPÉ

LENNART ROUPÉ
LENNART ROUPÉ
LENNART ROUPÉ
LENNART ROUPÉ
LENNART ROUPÉ
LENNART ROUPÉ

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Båt vid Helgenasholmen, signerad och daterad L Roupé -41, olja på pannå, ca 45x39 cm

752494

2020-03-25