LENNART ROUPÉ
2020-03-25
752494
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ROUPÉ (1918-2014): Båt vid Helgenasholmen, signerad och daterad L Roupé -41, olja på pannå, ca 45x39 cm