Modell av romerskt badkar

Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar

Klubbat för:

10 500 SEK

15 000 SEK

MODELL AV ROMERSKT BADKAR, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, marmor (variant av rosso levanto), höjd ca 17 samt 40x18 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Smärre nagg på fötterna, smärre slitage

752503

2020-03-26