Modell av romerskt badkar
Klubbat för:
10 500 SEK
15 000 SEK
MODELL AV ROMERSKT BADKAR, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, marmor (variant av rosso levanto), höjd ca 17 samt 40x18 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Smärre nagg på fötterna, smärre slitage
752503
2020-03-26