Orientmatta persisk sannolikt Afshar

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Persisk, sannolikt Afshar, semiantik, ca 275 x 158 cm

Bruksslitage, kantskador

752521

2020-03-22