Pennställ
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENNSTÄLL(2) 1800-talet slut, Grand Tour souvenirer, hållare i gotisk stil, patinerad brons, socklar i marmor (siena), höjd ca 11 samt 15 cm
Ingår i temaauktion "Grand Tour"
Slitage, nagg på socklarna
752527
2020-03-26