Pennställ

Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ
Pennställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENNSTÄLL(2) 1800-talet slut, Grand Tour souvenirer, hållare i gotisk stil, patinerad brons, socklar i marmor (siena), höjd ca 11 samt 15 cm

Ingår i temaauktion "Grand Tour"

Slitage, nagg på socklarna

752527

2020-03-26