Modell av tempelruin
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MODELL AV TEMPELRUIN, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir, utförd efter Vespasianustemplet som är belägget på Forum Romanum i Rom, alabaster, höjd ca 42 cm
Ingår i temaauktion "Grand Tour"
Smärre nagg och slitage
752531
2020-03-26