Skulpturer
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
SKULPTURER (2) 1800/1900-tal, Grand Tour souvenirer, i form av Amor med gås samt sannolikt Venus med en spegel i handen, patinerad brons, höjd ca 12 samt 21 cm
Ingår i temaauktion "Grand Tour"
Slitage
752535
2020-03-26