Snedklaffsekretär England

Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England
Snedklaffsekretär England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i idegran, beslag i patinerad mässing, skyltmärkt Burton, höjd ca 98, 78x47 cm. nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador o fanérbortfall

752537

2020-03-25