Tazzor

Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAZZOR (2), 1 par, 1800-talets slut, Grand Tour souvenirer, höjd ca 15,5, diameter 22 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Slitage, en mindre lagning på ena tazzans fot

752545

2020-03-26